Практична та компактна сумка через плече для чоловіків 20716

- Немає в наявності
- Код: 20716
487 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практична та компактна сумка через плече для чоловіків 20716
Практична та компактна сумка через плече для чоловіків 20716 - якісна та практична сумка. Має 1 відділення на блискавці, всередині якого розміщені кишені для дрібниць, на передній стінці також є кишеня та кишеня на задній поверхні. Також є наплічний ремінь, ручка. Завдяки легкості та функціональності ідеально підходить для стильних активних чоловіків будь-якого віку.
Розмір: 20х14х5 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумка через плече |
| Особливості | кишеня на лицевій стороні, внутрішня кишеня, Наплічний ремінь |
| Стать | Чоловічий |
- Ціна: 487 ₴











