Чоловіча сумка-слинг 9919

- Немає в наявності
- Код: 9919
541 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка-слинг 9919
Чоловіча сумка-слинг 9919 - чудовий вибір для активних людей. Практична модель, незамінна в умовах міста. Зручний, легкий та практичний аксесуар необхідний в кожному гардеробі. Має 2 відділення на блискавці, фронтальну кишеню. Ремінь сумки виготовлений з міцної нейлонової стропи, регулюється по довжині.
Розмір: 27х17х6 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | середня |
- Ціна: 541 ₴










