Якісна чоловіча сумка через плече Wallaby 2670

- Немає в наявності
- Код: 2670
444 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісна чоловіча сумка через плече Wallaby 2670
Якісна чоловіча сумка через плече Wallaby 2670 досить містка, не втрачає форму при наповненні. Виготовлена з тканини середньої жорсткості, чудово захищає вміст від вологи та пилу. Для кріплення плечового ременю використана якісна фурнітура, що дозволяє переносити в такій суці багато речей різної ваги. Сумка має одне містке основне відділення на блискавці, також кишені на блискавці спереду.
Розміри: 41х27х14
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Стиль | Casual |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Сумка через плече/Наплічна сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Виробник | Валлабі |
- Ціна: 444 ₴










