Зручна брезентова сумка через плече Gorangd для чоловіків FB9902

- Немає в наявності
- Код: FB9902
400 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручна брезентова сумка через плече Gorangd для чоловіків FB9902
Зручна брезентова сумка через плече Gorangd для чоловіків FB9902 - якісна та практична сумка. Має 2 відділення на блискавці, всередині якого розміщені кишені для дрібниць, на передній стінці розміщена кишеня під клапаном на липучці та кишеня на задній поверхні. Також є наплічний ремінь, ручка. Завдяки легкості та функціональності ідеально підходить для стильних активних чоловіків будь-якого віку.
Розмір: 17х13х7 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумка через плече |
| Особливості | кишеня на лицевій стороні, внутрішня кишеня, Наплічний ремінь |
| Стать | Чоловічий |
- Ціна: 400 ₴







