Невелика якісна брезентова сумка через плече Gorangd для чоловіків FB9905

- Немає в наявності
- Код: FB9905
400 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика якісна брезентова сумка через плече Gorangd для чоловіків FB9905
Невелика якісна брезентова сумка через плече Gorangd для чоловіків FB9905 - якісна та практична сумка. Має 2 відділення на блискавці, всередині якого розміщені кишені для дрібниць, на передній стінці розміщена кишеня під клапаном на липучці та кишеня на задній поверхні. Також є наплічний ремінь, ручка. Завдяки легкості та функціональності ідеально підходить для стильних активних чоловіків будь-якого віку.
Розмір: 16х13х6 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумка через плече |
| Особливості | кишеня на лицевій стороні, внутрішня кишеня, Наплічний ремінь |
| Стать | Чоловічий |
- Ціна: 400 ₴








