Невелика сумка-косметичка в дорогу 7852

- Нет в наличии
- Код: 7852
298 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Невелика сумка-косметичка в дорогу 7852
Невелика сумка-косметичка в дорогу 7852 - чудовий варіант для подорожей, поїздок, відряджень. Модель даної сумочки компактна та практична, стане надійним помічником під час поїздок. Сумка містить одне основне відділення на блискавці, ручку. Дана модель має практична, якісна виготовлена штучної шкіри.
Розміри: 25х15х10
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Искусственная кожа |
| Размер | Средний |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Количество отделений | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Косметичка |
| Размеры | |
| Высота | 15 см |
| Ширина | 25 см |
| Глубина | 10 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Ручки |
- Цена: 298 ₴











