Містка практична сумка через плече Wallaby 2691

- Немає в наявності
- Код: 2691
525 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Містка практична сумка через плече Wallaby 2691
Містка практична сумка через плече Wallaby 2691 досить містка, не втрачає форму при наповненні. Виготовлена з тканини середньої жорсткості, чудово захищає вміст від вологи та пилу. Для кріплення плечового ременю використана якісна фурнітура, що дозволяє переносити в такій суці багато речей різної ваги. Сумка має одне містке основне відділення на блискавці, також кишені на блискавці спереду та на задній поверхні.
Розміри: 41х26х18
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Стиль | Casual |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Сумка через плече/Наплічна сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Виробник | Валлабі |
- Ціна: 525 ₴









