Якісна сумка-слинг для чоловіків з USB+кабель 8504

- Немає в наявності
- Код: 8504
530 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісна сумка-слинг для чоловіків з USB+кабель 8504
Якісна сумка-слинг для чоловіків з USB+кабель 8504 - чудовий вибір для активних людей. Практична модель, незамінна в умовах міста. Зручний, легкий та практичний аксесуар для чоловіків, необхідний в кожному гардеробі. Має два основних відділення на блискавці, фронтальну кишеню. Ремінь сумки виготовлений з міцної нейлонової стропи, регулюється по довжині.
Розмір: 30х19х8 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Сумка через плече/Наплічна сумка |
| Жорсткість | середня |
- Ціна: 530 ₴









