Класична сумка через плече з штучної шкіри 03047

- Немає в наявності
- Код: 03047
250 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класична сумка через плече з штучної шкіри 03047
Класична сумка через плече з штучної шкіри 03047 - стильна класична сумка з якісного матеріалу для чоловіків, має одне відділення на блискавці, внутрішні кишені, ремінь через плече. Виконана в чорному кольорі. Міцна та функціональна модель на кожний день.
Розміри: 25х20х5 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стиль | Класичний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 250 ₴









