Сумка-портфель через плече для ноутбука 1036

- Немає в наявності
- Код: 1036
682 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-портфель через плече для ноутбука 1036
Сумка-портфель через плече для ноутбука 1036 - це сучасна сумка для повсякденного використання. Модель комфортна та практична. Підійде для роботи. В ній зручно розмістити папку з документами, невеликий ноутбук и інші форматні речі. Має одне відділення на блискавці, м'яка кишеня для гаджета (планшет, ноутбук). Також є наплічний ремінь та ручки для переносу в руках. Дана модель функциональна, міцна, виготовлена з водовідштовхуючого щільного матеріалу з надійною фурнітурою.
Розміри: 40х38х6
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стиль | Casual |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Сумка через плече/Наплічна сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
- Ціна: 682 ₴










