Молодіжний шкільний рюкзак для дівчинки-підлітка S2006

- Нет в наличии
- Код: S2006
795 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Молодіжний шкільний рюкзак для дівчинки-підлітка S2006
Молодіжний шкільний рюкзак для дівчинки-підлітка S2006 - стильна і зручна річ для школяра. Рюкзак має одне основне відділення, фронтальну кишеню, міцну фурнітуру. Рюкзак виготовлений з міцної якісної тканини. Рюкзак якісний, акуратно пошитий, має стильний вигляд.
Розміри: 37х27х14
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Пол | Для девочек |
| Материал | Текстиль |
| Количество отделений | 1 |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 29 см |
| Высота | 44 см |
| Глубина | 15 см |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Середній |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, внутрішня кишеня, просторе відділення |
| Возрастная группа | Підліткова/дитяча |
- Цена: 795 ₴











