Оригінальна та стильна сумка-саквояж 1003-1

- Нет в наличии
- Код: 1003-1
487 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оригінальна та стильна сумка-саквояж 1003-1
Оригінальна та стильна сумка-саквояж 1003-1 - зручний та красивий аксесуар, який може втілювати витонченість, романтичність, силу жіночої привабливості або енергію досконалості. За детальною консультацією звертайтесь до наших співробітників.
Розміри: 43х35х16 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Текстиль |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка размера | Нет |
| Размеры | |
| Высота | 35 см |
| Ширина | 43 см |
| Глубина | 16 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Середній |
| Цвет | Бежева з малюнком |
| Количество отделений | 1 основне |
| Наличие колес | Без коліс |
| Замок | Ні |
| Тип | Сумка-саквояж |
| Состояние | Нове |
| Назначение | Для жінок |
- Цена: 487 ₴








