Якісний надійний рюкзак Eagle Power 98209

- Нет в наличии
- Код: 98209
947 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Якісний надійний рюкзак Eagle Power 98209
Якісний надійний рюкзак Eagle Power 98209 - стильний та практичний рюкзак з двома просторими відділеннями та кишенями на блискавці та відкритими боковими кишенями. Ідеально підходить як для студентів так і для туристів. Такий рюкзак завжди можна взяти з собою в подорож, відрядження чи просто на прогулянку.
Розмір: 48х32х15
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Разные цвета |
| Пол | Унисекс |
| Глубина | 15 см |
| Высота | 48 см |
| Ширина | 32 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Рюкзак для міста |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, просторе відділення, бокові кишені, кишеня на лицевій стороні |
| Возрастная группа | Доросла, дитяча |
| Материал | Брезент |
- Цена: 947 ₴











