Класичний портфель для ноутбука з екошкіри 1872

- Нет в наличии
- Код: 1872
1 591 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Класичний портфель для ноутбука з екошкіри 1872
Класичний портфель для ноутбука з екошкіри 1872 - класична ділова чоловіча сумка зі штучної шкіри, поєднує у собі стильний дизайн, функціональність та практичність.Чудово підходить офісним працівникам, у ній легко помістяться всі необхідні папери, папки, гаджети та ін. Має одне містке відділення з внутрішніми кишенями. А також дві кишені на блискавці з зовнішньої сторони. Також передбачено дві м'які ручки та ремінь через плече.
Розмір: 38х30х8 см.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Портфель |
| Пол | Мужской |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 300 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений | 1 основне |
| Состояние | Новий |
| Отделения | зовнішня кишеня на блискавці, внутрішні кишені |
| Тип застежки | Блискавка |
- Цена: 1 591 ₴











