Невелика практична термосумка для пляшки ІС062-6В

- Нет в наличии
- Код: ІС062-6В
352 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Невелика практична термосумка для пляшки ІС062-6В
Невелика практична термосумка для пляшки ІС062-6В. Таку сумку можна використовувати для поїздок в ліс, на пляж, на дачу или риболовлю, крім того вона чудово підійде для перевезення ліків. Високоякісна ізоляція зберігає температуру напою. Зручний ремінь.
Размеры: 32х11х11
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Плечевой ремень | True |
| Регулировка размера | False |
| Материал | Поликарбонат |
| Размеры | |
| Высота | 32 см |
| Ширина | 11 см |
| Глубина | 11 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений | 1 |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип ткани | Полиэстер |
- Цена: 352 ₴








