Оригінальний дитячий шкільний рюкзак для хлопчика 20810

- Нет в наличии
- Код: 20810
774 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оригінальний дитячий шкільний рюкзак для хлопчика 20810
Оригінальний дитячий шкільний рюкзак для хлопчика 20810 - стильна і зручна річ для школяра. Рюкзак має два основних відділення, бокові та внутрішні кишені, міцну фурнітуру. Передній план прикрашений яскравим малюнком. Рюкзак виготовлений з міцної тканини. Рюкзак якісний, акуратно пошитий, має стильний вигляд.
Розміри: 39х29х13
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Пол | Для мальчиков |
| Материал | Текстиль |
| Количество отделений | 2 |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 29 см |
| Высота | 39 см |
| Глубина | 13 см |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Середній |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, внутрішня кишеня, просторе відділення |
| Возрастная группа | Дитяча |
- Цена: 774 ₴











