Зручна та практична чоловіча сумка через плече Ku Shuo YR 806-1

- Нет в наличии
- Код: 806-1
628 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зручна та практична чоловіча сумка через плече Ku Shuo YR 806-1
Зручна та практична чоловіча сумка через плече Ku Shuo YR 806-1 - стильна класична сумка з якісного матеріалу для чоловіків, має одне відділення на блискавці, фронтальну кишеню та ремінь через плече. Виконана в чорному кольорі. Міцна та функціональна модель на кожний день.
Розміри: 24х22х6 см
| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Количество отделений | 1 |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 240 мм |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стиль | Классический |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Нове |
- Цена: 628 ₴









