Зручна та якісна сумка-слинг 8002

- Нет в наличии
- Код: 8002
568 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зручна та якісна сумка-слинг 8002
Зручна та якісна сумка-слинг 8002 - чудовий вибір для активних людей. Практична модель, незамінна в умовах міста. Зручний, легкий та практичний аксесуар для чоловіків, необхідний в кожному гардеробі. Має два основних відділення на блискавці, фронтальну та задню кишеню. Ремінь сумки виготовлений з міцної нейлонової стропи, регулюється по довжині.
Розмір: 30х15х6 см
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 300 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Количество отделений | 2 |
| Длина | 150 мм |
| Материал | Искусственная кожа |
| Форма | Трапеция |
| Плечевой ремень | Да |
| Цвет | Черный |
| Размер | Средний |
| Подкладка | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Молния |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Сумка через плече/Наплічна сумка |
| Жесткость | середня |
- Цена: 568 ₴











