Зручна та якісна чоловіча сумка-слінг через плече з екошкіри David Jones 797703

- Нет в наличии
- Код: 797703
1 363 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зручна та якісна чоловіча сумка-слінг через плече з екошкіри David Jones 797703
Зручна та якісна чоловіча сумка-слінг через плече з екошкіри David Jones 797703 - чудовий вибір для активних людей. Практична модель, незамінна в умовах міста. Зручний, легкий та практичний аксесуар для чоловіків, необхідний в кожному гардеробі. Має одне відділення на блискавці, фронтальну та задню кишеню. Ремінь сумки виготовлений з міцної нейлонової стропи, регулюється по довжині.
Розмір: 29х15х7 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Трапеция |
| Размер | Средний |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Тип застежки | Молния |
| Количество отделений | 1 |
| Подкладка | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 290 мм |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Жесткость | середня |
| Тип сумки | Сумка через плече/Наплічна сумка |
- Цена: 1 363 ₴











