Стильна сумка для чоловіків David Jones 806602

- Немає в наявності
- Код: 806602
1 272 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна сумка для чоловіків David Jones 806602
Стильна сумка для чоловіків David Jones 806602 - якісна та практична сумка. Має одне основне відділення на блискавці, всередині розміщені кишені для дрібниць, на передній стінці розміщена кишеня на блискавці та кишеня на задній поверхні. Також є наплічний ремінь, що регулюється. Завдяки легкості та функціональності ідеально підходить для стильних активних чоловіків будь-якого віку.
Розмір: 24х20х7
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумка через плече |
| Особливості | кишеня на лицевій стороні, внутрішня кишеня, Наплічний ремінь |
| Стать | Чоловічий |
- Ціна: 1 272 ₴










