Наплічна сумка-портфель для чоловіків з штучної шкіри Darryl 6810-1

- Нет в наличии
- Код: 6810-1
909 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Наплічна сумка-портфель для чоловіків з штучної шкіри Darryl 6810-1
Наплічна сумка-портфель для чоловіків з штучної шкіри Darryl 6810-1- класична ділова чоловіча сумка зі штучної шкіри, поєднує у собі стильний дизайн, функціональність та практичність.Чудово підходить офісним працівникам, у ній легко помістяться всі необхідні папери, папки, гаджети та ін.Має одне містке відділення з внутрішніми кишенями. А також додаткові кишені. Також передбачено ремінь для носіння на плечі.
Розмір: 25х32х6 см.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Портфель |
| Пол | Мужской |
| Материал | Искусственная кожа |
| Количество отделений | 1 |
| Цвет | Разные цвета |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 250 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
- Цена: 909 ₴











