Практична і якісна термосумка 18L 06

- Нет в наличии
- Код: 06
443 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Практична і якісна термосумка 18L 06
Практична і якісна термосумка 18L 06. Таку сумку можна використовувати для поїздок в ліс, на пляж, на дачу или риболовлю, крім того вона чудово підійде для перевезення ліків. Високоякісна ізоляція зберігає температуру продуктів. Продукти залишаються свіжими, напої прохолодними. Зручні ручки та ремінь через плече.
Размеры: 30х35х15
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Поликарбонат |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Плечевой ремень | Да |
| Количество отделений | 1 |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип ткани | Полиэстер |
| Размеры | |
| Высота | 30 см |
| Ширина | 35 см |
| Глубина | 15 см |
- Цена: 443 ₴







