Стильна сумка для чоловіків через плече Gorangd 3390

- Немає в наявності
- Код: 3390
871 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна сумка для чоловіків через плече Gorangd 3390
Стильна сумка для чоловіків через плече Gorangd 3390 - якісна та практична сумка. Має одне основне відділення на блискавці, всередині розміщені кишені для дрібниць, на передній стінці розміщена кишеня на блискавці та кишеня на задній поверхні. Також є наплічний ремінь, що регулюється. Завдяки легкості та функціональності ідеально підходить для стильних активних чоловіків будь-якого віку.
Розмір: 30х25х11
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумка через плече |
| Особливості | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, внутрішня кишеня, Наплічний ремінь |
| Стать | Чоловічий |
- Ціна: 871 ₴










