Зручний брезентовий рюкзак Eagle Power 0106

- Нет в наличии
- Код: 0106
633 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зручний брезентовий рюкзак Eagle Power 0106
Зручний брезентовий рюкзак Eagle Power 0106 - це універсальна річ для повсякденого життя. Компактний та практичний рюкзак має два просторих відділення на подвійних блискавках, кишені на фронтальній стороні. Колір: синій, чорний, хакі. Детальна інформація за телефоном вказаним на сайті.
Размеры: 33х24х16 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 33 см |
| Ширина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Городской |
| Особенности | просторе відділення, бокові кишені, кишені на лицевій стороні |
| Состояние | Новое |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Карманы | Внутрішні, Бокові, Фронтальный |
| Пол | Унисекс |
| Материал | Ткань |
| Глубина | 16 см |
- Цена: 633 ₴











