Якісний і зручний брезентовий рюкзак Eagle Power 797

- Нет в наличии
- Код: 797
720 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Якісний і зручний брезентовий рюкзак Eagle Power 797
Якісний і зручний брезентовий рюкзак Eagle Power 797 - це універсальна річ для повсякденого життя. Компактний та практичний рюкзак має два просторих відділення на подвійних блискавках, кишені на фронтальній стороні. Колір: синій, чорний. Детальна інформація за телефоном вказаним на сайті.
Размеры: 33х24х14
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Разные цвета |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Материал | Ткань |
| Глубина | 14 см |
| Высота | 33 см |
| Ширина | 24 см |
| Карманы | Боковые, Фронтальный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | просторе відділення, бокові кишені, кишені на лицевій стороні |
- Цена: 720 ₴







