Стильна чоловіча сумка-бананка з штучної кожи В162

- Нет в наличии
- Код: В162
795 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна чоловіча сумка-бананка з штучної кожи В162
Стильна чоловіча сумка-бананка з штучної кожи В162 дуже гарний та практичний аксесуар, який підійде активних людей Бананка основне відділення, де чудово поміщаються телефон, ключі, гаманець та інші дрібні речі які необхідні для Вас. Виготовлена з м'якої екошкіри.
Размеры: 33х13х8 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Количество отделений | 1 |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Черный |
| Длина | 33 см |
| Высота | 13 см |
| Толщина | 8 см |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для повседневной носки |
| Материал | Искусственная кожа |
- Цена: 795 ₴








