Практична брезентова чоловіча сумка через плече FB 004

- Немає в наявності
- Код: FB 004
530 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практична брезентова чоловіча сумка через плече FB 004
Практична брезентова чоловіча сумка через плече FB 004 - якісна та практична сумка. Має два основних відділення на блискавці, всередині яких розміщені кишені для дрібниць, на передній стінці розміщена кишеня на блискавці під клапаном на липучці та кишеня на задній поверхні. Також є наплічний ремінь и ручка для зручності. Завдяки легкості та функціональності ідеально підходить для стильних активних чоловіків будь-якого віку.
Розмір: 21х16х8 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумка через плече |
| Особливості | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, внутрішня кишеня, Наплічний ремінь |
| Стать | Чоловічий |
- Ціна: 530 ₴









