Брезентова зручна чоловіча сумка через плече FB 9909

- Немає в наявності
- Код: FB 9909
439 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брезентова зручна чоловіча сумка через плече FB 9909
Брезентова зручна чоловіча сумка через плече FB 9909 - якісна та практична сумка. Має два основних відділення на блискавці, всередині яких розміщені кишені для дрібниць, на передній стінці розміщена кишеня на блискавці під клапаном на липучці та кишеня на задній поверхні. Також є наплічний ремінь и ручка для зручності. Завдяки легкості та функціональності ідеально підходить для стильних активних чоловіків будь-якого віку.
Розмір: 18х17х9 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумка через плече |
| Особливості | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, внутрішня кишеня, Наплічний ремінь |
| Стать | Чоловічий |
- Ціна: 439 ₴











