Міський рюкзак з штучної шкіри 200

- Нет в наличии
- Код: 200
525 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Міський рюкзак з штучної шкіри 200
Міський рюкзак з штучної шкіри 200 - чудовий вибір для активних людей. Чудова якість, цупкий, якісний матеріал дозволить рюкзаку служити Вам досить довгий період. Модель достатньо містка та практична. Зручний, якісний, функціональний. Різноманітні модні кольори.
Розміри: 43х30х13
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Материал | Искусственная кожа |
| Глубина | 13 см |
| Высота | 43 см |
| Ширина | 30 см |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | середній |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Количество отделений | 1 основне |
| Назначение | Унісекс |
- Цена: 525 ₴











