Яскрава молодіжна сумка-бананка 2800

- Нет в наличии
- Код: 2800
325 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Яскрава молодіжна сумка-бананка 2800
Яскрава молодіжна сумка-бананка 2800 - яскрава та стильна сумка, яка підійде для повсякденного використання. Чудовий варіант для прогулянки, у ній можна вмістити телефон, ключі, записник чи гаманець. Зручна в носінні як на поясі так і через плече.
Розмір: 31х16х7 см.
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 16 см |
| Количество отделений | 2 |
| Длина | 31 см |
| Материал | Полиэстер |
| Пол | Унисекс |
| Толщина | 7 см |
| Цвет | Разные цвета |
| Назначение | Для повседневной носки |
| Подкладка | Да |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, регулюючий пояс |
- Цена: 325 ₴










