Приктичний брезентовий рюкзак 0107

- Нет в наличии
- Код: 0107
720 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Приктичний брезентовий рюкзак 0107
Приктичний брезентовий рюкзак 0107 - це універсальна річ для повсякденого життя. Компактний та практичний рюкзак має два просторих відділення на подвійних блискавках, кишені на фронтальній стороні та по боках. Детальна інформація за телефоном вказаним на сайті.
Розмір: 41х30х16 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Разные цвета |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Глубина | 16 см |
| Высота | 41 см |
| Ширина | 30 см |
| Карманы | Боковые, Фронтальный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | просторе відділення, бокові кишені, кишені на лицевій стороні |
- Цена: 720 ₴







