Зручний та якісний рюкзак для ноутбука 1783-6

- Нет в наличии
- Код: 1783-6
894 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зручний та якісний рюкзак для ноутбука 1783-6
Зручний та якісний рюкзак для ноутбука 1783-6 - якісний доповнена стилем. Надійний каркасний рюкзак з просторим відділенням на блискавці для ноутбука. Декілька містких кишень, відділень, зручна верхня ручка для переносу в руках, зручні м'які шлейки - усі ці особливості додають зручності у використанні даного рюкзака. Присутній USB роз'єм і роз'єм для навушників, кабель в комплекті.
Розмір: 46х29х22
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Материал | Полиэстер |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Разные цвета |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Защита от боковых ударов |
| Отделения | Наружный карман на застежке, Отделение для планшета |
| Тип застежки | Молния |
| Состояние | Новое |
| Карманы | Внутрішні, Фронтальный, Боковые |
| Размеры | |
| Ширина | 290 мм |
| Высота | 460 мм |
| Глубина | 220 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений | 2 основних |
| Возрастная группа | Доросла, підліткова |
- Цена: 894 ₴











