Місткий та зручний рюкзак для ноутбука 86073

- Нет в наличии
- Код: 86073
21,70 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Місткий та зручний рюкзак для ноутбука 86073
Місткий та зручний рюкзак для ноутбука 86073 - якісний доповнена стилем. Надійний каркасний рюкзак з просторим відділенням на блискавці для ноутбука. Декілька містких кишень, відділень, зручна верхня ручка для переносу в руках, зручні м'які шлейки - усі ці особливості додають зручності у використанні даного рюкзака. Присутній USB роз'єм і роз'єм для навушників на боковій поверхні, кабель в комплекті.
Розмір: 44х32х14
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Материал | Полиэстер |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Черный |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Защита от боковых ударов |
| Отделения | Наружный карман на застежке, Отделение для планшета |
| Тип застежки | Молния |
| Состояние | Новое |
| Карманы | Внутрішні, Фронтальный, Боковые, Задний |
| Размеры | |
| Ширина | 320 мм |
| Высота | 440 мм |
| Глубина | 140 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений | 2 основних |
| Возрастная группа | Доросла, підліткова |
- Цена: 21,70 ₴










