Якісний рюкзак для ноутбука 8093

- Нет в наличии
- Код: 8093
10,50 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Якісний рюкзак для ноутбука 8093
Якісний рюкзак для ноутбука 8093 - якісний та надійний рюкзак з просторим відділенням на блискавці для ноутбука, книг, зошитів, гаджетів та ін. Декілька містких кишень, відділень, зручні м'які шлейки - усі ці особливості додають зручності у використанні даного рюкзака.
Розмір: 40х29х13
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Материал | Полиэстер |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Разные цвета |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Защита от боковых ударов |
| Отделения | Наружный карман на застежке, Отделение для планшета |
| Тип застежки | Молния |
| Состояние | Новое |
| Карманы | Внутрішні, Фронтальный, Боковые |
| Размеры | |
| Ширина | 290 мм |
| Высота | 400 мм |
| Глубина | 130 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений | 2 основних |
| Возрастная группа | Доросла, підліткова |
- Цена: 10,50 ₴











