Сучасний, стильний рюкзак для ноутбука 175

- Нет в наличии
- Код: 175
1 894 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасний та практичний рюкзак для ноутбука 86036
Сучасний та практичний рюкзак для ноутбука 86036 - якісний доповнена стилем. Надійний каркасний рюкзак з просторим відділенням на блискавці для ноутбука. Декілька містких кишень, відділень, зручна верхня ручка для переносу в руках, зручні м'які шлейки - усі ці особливості додають зручності у використанні даного рюкзака. Особливістю рюкзака є наявність кодового замка, USB роз'єм і роз'єм для навушників на боковій поверхні, кабель в комплекті.
Розмір: 43х28х18
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 430 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глубина | 180 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Рюкзак |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Защита от боковых ударов |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | Наружный карман на застежке, Отделение для планшета |
| Карманы | Внутрішні, Фронтальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений | 2 основних |
| Возрастная группа | Доросла, підліткова |
- Цена: 1 894 ₴











