Дитячий рюкзак "Щенячий патруль" 1007

- Нет в наличии
- Код: 1007
316 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дитячий рюкзак "Щенячий патруль" 1007
Дитячий рюкзак "Щенячий патруль" 1007 - яскравий та сучасний рюкзак. З таким рюкзаком Ваш малюк з задоволенням ходитиме до дитсадка чи просто на прогулянку. Має лва відділення на подвійній блискавці та фронтальну кишеню. Ідеально підходить маленьким діткам, які полюбляють оригінальність та яскравість. За детальною інформацією звертайтеся за телефоном вказаним на сайті.
Розмір: 33х23х13 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Пол | Унисекс |
| Количество отделений | 1 |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 23 см |
| Высота | 33 см |
| Глубина | 13 см |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | просторе відділення, Яскравий принт, карман на лицевой стороне, карман на молнии |
- Цена: 316 ₴









