Оригінальний та місткий рюкзак для ноутбука 86079

- Нет в наличии
- Код: 86079
1 325 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оригінальний та місткий рюкзак для ноутбука 86079
Оригінальний та місткий рюкзак для ноутбука 86079 - якісний та надійний рюкзак з просторим відділенням на блискавці для ноутбука, книг, зошитів, гаджетів та ін. Декілька містких кишень, відділень, зручна верхня ручка для переносу в руках, зручні м'які шлейки - усі ці особливості додають зручності у використанні даного рюкзака. З правого боку розміщений USB коннектор для підключення до мобільної батареї, роз'єм для навушників. Кабель в комплекті.
Розмір: 41х30х13
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Материал | Полиэстер |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Серый |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Защита от боковых ударов |
| Отделения | Наружный карман на застежке, Отделение для планшета |
| Тип застежки | Молния |
| Состояние | Новое |
| Карманы | Внутрішні, Фронтальный |
| Размеры | |
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 410 мм |
| Глубина | 130 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений | 2 основних |
| Возрастная группа | Доросла, підліткова |
- Цена: 1 325 ₴











