Стильна дитяча сумк-бананка 1004

- Нет в наличии
- Код: 1004
185 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна дитяча сумк-бананка 1004
Стильна дитяча сумк-бананка 1004 - стильна та функціональна сумочка для Вашої дитини. В ній чудові вмістяться телефон, гаманець, ключі та інші дрібні речі. Має два відділення на блискавці. Ремінець регулюється по довжині. Принт з улюбленими героями відомої комп'ютерної гри неодмінно сподобаються дітям. Колір: чорний.
Розмір: 28х12х7см.
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 12 см |
| Количество отделений | 2 |
| Длина | 29 см |
| Материал | Текстиль |
| Толщина | 6 см |
| Цвет | Разные цвета |
| Назначение | Для повседневной носки |
| Подкладка | Да |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, регулюючий пояс |
| Пол | Для дівчаток, для хлопчиків |
- Цена: 185 ₴











