Зручна та якісна чоловіча сумка-слінг через плече з екошкіри "Polo" B1105

- Нет в наличии
- Код: B1105
849 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зручна та якісна чоловіча сумка-слінг через плече з екошкіри "Polo" B1105
Зручна та якісна чоловіча сумка-слінг через плече з екошкіри "Polo" B1105 - чудовий вибір для активних людей. Практична модель, незамінна в умовах міста. Зручний, легкий та практичний аксесуар для чоловіків, необхідний в кожному гардеробі. Має два основних відділення на блискавці та фронтальну кишеню. Ремінь сумки виготовлений з міцної нейлонової стропи, регулюється по довжині.
Розмір: 31х16х7см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Трапеция |
| Размер | Средний |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Тип застежки | Молния |
| Количество отделений | 2 |
| Подкладка | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 310 мм |
| Длина | 170 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Жесткость | середня |
| Тип сумки | Сумка через плече/Наплічна сумка |
- Цена: 849 ₴











