Містка дорожня сумка А 663 (53 см)

- Нет в наличии
- Код: А 663
866 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Містка дорожня сумка А 663 (53 см)
Містка дорожня сумка А 663 (53 см) - чудовий варіант для подорожей, поїздок, відряджень. Модель даної сумки компактна та практична, стане надійним помічником під час поїздок. Сумка містить одне основне відділення на подвійній блискавці, фронтальну кишеню, міцні ручки та наплічний ремінь, який кріпиться за допомогою карабінів. Дана модель має оригінальний дизайн, виготовлена з цупкої тканини.
Розміри: 53х33х22
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Наличие колес | Без колес |
| Размер | Средний |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Разные цвета |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Плечевой ремень | Да |
| Количество отделений | 1 |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Замок | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Размеры | |
| Высота | 33 см |
| Ширина | 53 см |
| Глубина | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, Наплічний ремінь, Ручки |
| Материал | Поліестер |
- Цена: 866 ₴











