Яскравий, якісний дитячий рюкзак 2017

- Нет в наличии
- Код: 2017
375 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Яскравий, якісний дитячий рюкзак 2017
Яскравий, якісний дитячий рюкзак 2017 - дуже милий рюкзак у вигляді супер героя. З таким рюкзаком Ваш малюк з задоволенням ходитиме до дитсадка чи просто на прогулянку. Має одне відділення на подвійній блискавці та фронтальну кишеню. Ідеально підходить маленьким діткам, які полюбляють оригінальність та яскравість. За детальною інформацією звертайтеся за телефоном вказаним на сайті.
Розмір: 27х22х10 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Пол | Унисекс |
| Количество отделений | 1 |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 22 см |
| Высота | 27 см |
| Глубина | 10 см |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | просторе відділення, Яскравий принт, карман на лицевой стороне, карман на молнии |
- Цена: 375 ₴











