Практичний господарський візок для покупок 0006

- Нет в наличии
- Код: 0006
947 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Практичний господарський візок для покупок 0006. Чудово підійде для зберігання і перевезення речей, продуктів під час відвідування продуктового ринку, поїздок на дачу та ін. Каркас (візок) - металевий, міцний, опираєтся на 2 колеса и підніжку. Рукоятка покрита пластиком. Сумка легко знімається, тримає форму, зверху зтягується шнурком з зажимом, є клапан-накидка (без застібки). Розміри візка 100х35 см.
Размір сумки: 53х36х21
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Наличие колес | 2 колеса |
| Материал | Текстиль |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество отделений | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип ткани | Полиэстер |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Подкладка | Так |
| Размеры | |
| Высота | 53 см |
| Ширина | 36 см |
| Глубина | 21 см |
- Цена: 947 ₴











