Практична сумка для чоловіків через плече 1211

- Нет в наличии
- Код: 1211
417 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Практична сумка для чоловіків через плече 1211
Практична сумка для чоловіків через плече 1211 - це сучасна сумка для повсякденного використання. Модель комфортна та зручна. Має одне основне відділення на блискавці, всередині є кишеня для дрібниць на блискавці. На передній та задній стінках розміщені додаткові кишені на блискавці. Сумка виготовлена з тканини середньої жорсткості, чудово захищає вміст від вологи та пилу. Міцна, якісна з надійною фурнітурою - чудовий варіант для сучасного чоловіка.
Розміри: 24х20х7
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Разные цвета |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Подкладка | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 240 мм |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стиль | Casual |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Сумка через плече/Наплічна сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
- Цена: 417 ₴











