Стильний та надійний міський рюкзак Gorangd 1685

- Нет в наличии
- Код: 1685
1 022 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильний та надійний міський рюкзак Gorangd 1685
Стильний та надійний міський рюкзак Gorangd 1685 - стильна модель, достатньо містка та практична. Рюкзак можна використовувати для міських прогулянок, відвідування спортзалу, чи для коротких подорожей та поїздок. Всередині є одне основне велике відділення, що закривається на подвійну блискавку. Також є фронтальні кишені на блискавці, бокові кишені для парасольки чи води, ущільнена анатомічна спинка, міцний матеріал, якісна фурнітура, м'які наплічні лямки. Чудовий вибір для активних людей
Розміри: 38х30х15
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Разные цвета |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Материал | Полиэстер |
| Глубина | 15 см |
| Высота | 38 см |
| Ширина | 30 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | середній |
| Количество отделений | 1 основне |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, бокові кишені, внутрішня кишеня, просторе відділення, кишені на лицевій стороні, зовнішні кишені на блискавці |
| Назначение | Унісекс |
- Цена: 1 022 ₴











