Стильний та якісний рюкзак для ноутбука 6589

- Нет в наличии
- Код: 6589
568 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильний та якісний рюкзак для ноутбука 6589
Стильний та якісний рюкзак для ноутбука 6589 - модель, достатньо містка та практична. Рюкзак можна використовувати для міських прогулянок, відвідування спортзалу, чи для коротких подорожей та поїздок. Рюкзак складається з одного основного відділення, що закривається на подвійну блискавку, всередині є м'яка кишеня для гаджета. Також є фронтальні кишені на блискавці накриті клапаном на магнітних застібках, задня кишеня, бокові кишені для парасольки чи води. Рюкзак виготовлений з міцного матеріалу, використана якісна фурнітура, є м'які наплічні лямки, дві ручки. Чудовий вибір для активних людей
Розміри: 40х27х12
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Разные цвета |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Материал | Полиэстер |
| Глубина | 12 см |
| Высота | 40 см |
| Ширина | 27 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые, Задний |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | середній |
| Количество отделений | 1 основне |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, бокові кишені, внутрішня кишеня, просторе відділення, кишені на лицевій стороні, зовнішні кишені на блискавці |
| Назначение | Унісекс |
- Цена: 568 ₴











