Зручний та практичний рюкзак для ноутбука Gorangd 1687

- Нет в наличии
- Код: 1687
1 434 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зручний та практичний рюкзак для ноутбука Gorangd 1687
Зручний та практичний рюкзак для ноутбука Gorangd 1687 - якісний та надійний рюкзак з просторим відділенням на блискавці для ноутбука, книг, зошитів, гаджетів та ін. Декілька містких кишень, відділень, зручна верхня ручка для переносу в руках, зручні м'які шлейки, бокова стяжка - усі ці особливості додають зручності у використанні даного рюкзака. З правого боку розмішений роз'єм для навушників.
Розмір: 45х30х17см.
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 450 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глубина | 170 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Рюкзак |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | Наружный карман на застежке, Отделение для планшета |
| Карманы | Внутрішні, Фронтальный, Боковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений | 1-2 |
| Возрастная группа | Доросла, підліткова |
- Цена: 1 434 ₴











