Оригінальний міський рюкзак 012018

- Нет в наличии
- Код: 012018
757 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оригінальний міський рюкзак 012018
Оригінальний міський рюкзак 012018 - чудовий вибір для активних людей. Чудова якість, цупка тканина дозволить рюкзаку служити Вам досить довгий період. Його можна використовувати для міських прогулянок, навчання, відвідування спортзалу, чи для коротких подорожей та поїздок. Має: фронтальну кишеню на блискавці, велике основне відділення, потовщену дихаючу спинку. Незаміний помічник на кожен день.
Розміри: 44х33х15
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Материал | Полиэстер |
| Глубина | 15 см |
| Высота | 44 см |
| Ширина | 33 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Состояние | Новое |
| Наличие колес | Ні |
| Замок | Ні |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | середній |
| Количество отделений | 1 основне |
| Назначение | Унісекс |
- Цена: 757 ₴









