Веселий дитячий рюкзак. Різні кольори 1958

- Нет в наличии
- Код: 1958
530 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Веселий дитячий рюкзак. Різні кольори 1958
Веселий дитячий рюкзак. Різні кольори 1958 - дуже милий рюкзак з зображенням милої тваринки. З таким рюкзаком Ваш малюк з задоволенням ходитиме до дитсадка чи просто на прогулянку. Має одне відділення на подвійній блискавці та фронтальну кишеню. Ідеально підходить маленьким діткам, які полюбляють оригінальність та яскравість. За детальною інформацією звертайтеся за телефоном вказаним на сайті.
Розмір: 20х18х12 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Пол | Унисекс |
| Количество отделений | 1 |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 18 см |
| Высота | 20 см |
| Глубина | 12 см |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | просторе відділення, Яскравий принт, карман на лицевой стороне, карман на молнии |
- Цена: 530 ₴











