Оригінальний дитячий рюкзак для хлопчиків 2001

- Нет в наличии
- Код: 2001
530 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оригінальний дитячий рюкзак для хлопчиків 2001
Оригінальний дитячий рюкзак для хлопчиків 2001 - дуже милий рюкзак у вигляді супер героя. З таким рюкзаком Ваш малюк з задоволенням ходитиме до дитсадка чи просто на прогулянку. Має одне відділення на подвійній блискавці та фронтальну кишеню. Ідеально підходить маленьким діткам, які полюбляють оригінальність та яскравість. За детальною інформацією звертайтеся за телефоном вказаним на сайті.
Розмір: 25х22х12 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Пол | Для мальчиков |
| Количество отделений | 1 |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 22 см |
| Высота | 25 см |
| Глубина | 12 см |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | просторе відділення, Яскравий принт, карман на лицевой стороне, карман на молнии |
- Цена: 530 ₴











