Яскравий та оригінальний дитячий рюкзак-звірятко 667

- Нет в наличии
- Код: 667
530 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Яскравий та оригінальний дитячий рюкзак-звірятко 667
Яскравий та оригінальний дитячий рюкзак-звірятко 667 - дуже милий рюкзак у вигляді звірятка з м'якими вушками та лапками. Має одне відділення на подвійній блискавці та фронтальну кишеню. Ідеально підходить маленьким діткам, які полюбляють оригінальність та яскравість. За детальною інформацією звертайтеся за телефоном вказаним на сайті.
Розмір: 20х17х12 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Пол | Унисекс |
| Количество отделений | 1 |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 17 см |
| Высота | 20 см |
| Глубина | 10 см |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | просторе відділення, Яскравий принт, карман на лицевой стороне, карман на молнии |
- Цена: 530 ₴











